fbpx

Bezbolesny lifting ciała bez skalpela w mniej niż 14 dni?

Bez potu, wysiłku, okresu rekonwalescencji
i z widocznym efektem po 1 zabiegu.

(Nie) oczywiste korzyści zabiegu modelującego sylwetkę z wykorzystaniem ultranowoczesnej technologii EMBody

Zbyt intensywne eksperymenty i poprawki estetyczne oraz plastyczne czasami działają na wygląd odwrotnie od założenia, nie wspominając o długotrwałej szkodliwości dla ciała. Pokazują nierealny wygląd, który niezależnie od wieku jest niedościgniony. Dlatego zmiana AntiAging w SmartAging to kierunek, którym powinna się kierować każda kobieta, niezależnie od wieku.

 • Nie mają efektów ubocznych

  Technologia, jakiej używamy nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, a Twoje ciało nie jest w żaden sposób narażone na skutki gojenia się po zabiegu

 • Efekty narastają z każdym dniem po wykonanym zabiegu

  Pierwszy efekt jest widoczny od razu, ale tłuszcz spalany przez kolejne dni po zakończonej sesji, a mięśnie rozbudowywane z dnia na dzień przez kolejne 90 dni.

 • Potęgują efekt inwazyjnych zabiegów

  Zabieg EMBody poprawia wygląd brzucha po liposukcji: wygładza i napina skórę oraz wzmacnia mięśnie brzucha i talii, ułatwiając dalsze treningi mięśni i szybszy powrót do sprawności po zabiegu.

 • Nie powodują bólu ani dyskomfortu

  Zabieg nie wymaga żadnej aktywności ze strony osoby poddawanej treningowi , wygodnie leżysz, a maszyna pracuje za Ciebie.

 • Redukcja tkanki tłuszczowej o średnio 19% Wzrost masy mięśniowej o średnio 16%

  Zabieg uwidocznia rzeźbę brzucha poprzez zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego w okolicach talii, brzucha i pośladków.

 • Wspiera trening fizyczne, rzeźbiące brzuch.

  Zabieg znacznie skraca drogę ku osiągnięciu idealnie płaskiego, wyrzeźbionego i umięśnionego brzucha, który można wykonywać nawet 2 razy w tygodniu.

embodytechnologia

Jak działa technologia, na
której oparte są zabiegi ?

Poznaj Procedure EMBODY, która jako jedyna została
zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds.
Żywności i Leków do rozbudowy tkanki mięśniowej.

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości – HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) – energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze ( „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu ! ) W czasie jednego zabiegu, który trwa 30 minut, wywoływanych jest około 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów, co powoduje wytwarzanie nowych włókien mięśniowych, zwiększanie ich objętości oraz „siły”. Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

 

Zrobimy wszystko w 100% bezinwazyjnie z gwarantowanym
efektem widocznym już po 1 zabiegu

a rezultaty narastają z każdym dniem, więc co się wydarzy z Twoim ciałem, jak poddasz je całej serii?

6 oznak, że zabieg EMBody przyniesie tak samo
spektakularne efekty również u Ciebie

Trening BTL EMBODY zalecany jest na wiotkie partie ciała (brzuch, talia, pośladki), słabe i osłabione mięśnie, wiotczejące i kurczące się mięśnie z powodu wieku, nieregularną powierzchnię ciała po liposukcji, nadmiar tłuszczu i niewielkie złogi w okolicach brzucha i pośladków, rozstępy mięśni prostych brzucha po porodzie, a także przy wspieraniu treningów rzeźbiących brzuch i pośladki.

 • Nie lubię wykonywania żmudnych ćwiczeń

  Chciałabym szybko i skutecznie pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej z brzucha, pośladków ale nie czuję się dobrze na siłowni.

 • Tradycyjny trening i dieta daje mi marne rezultaty

  Moje ciało jest oporne na tradycyjne metody odchudzania oraz modelowania sylwetki, potrzebuje czegoś naprawdę skutecznego.

 • Z wiekiem straciłam dawną jędrność ciała

  Wiem, że wiek to tylko cyferki i nadal czuję się kobieco, ale chciałabym z jeszcze większą przyjemnością patrzeć na swoje ciało w lustrze.

 • Marzą mi się brazylijskie pośladki i zarysowany brzuch

  Od zawsze podobały mi się smukłe, zarysowane kobiece ciała, ale nigdy nie miałam wystarczajaco dużo motywacji, aby osiągnąć to ćwiczeniami.

 • Chciałabym szybko doprowadzić ciało do stanu sprzed ciąży

  Ciąża pozostawiła po sobie rozstęp mięśni prostych brzucha i rozciągnięta skórę, a czas przy małym dziecku jest jak na wagę złota, stąd ciężko mi poświęcić kilka h tygodniowo na siłownię.

 • Jestem wykluczona z tradycyjnych ćwiczeń

  Doznałam urazów lub kontuzji poszczególnych części ciała, przez co nie mogę sobie pozwolić na bezpieczny trening lub inną aktywność fizyczną, mimo tego chciałabym utrzymać moje ciało w formie.

embody

Chcesz skorzystać z zabiegu EMBody bez ryzyka, że okaże się nieskuteczny?

Skonsultuj, czy ten zabieg przyniesie również Tobie oczekiwane rezultaty, z ekspertem kosmetologii lekarskiej. Jeśli zdecydujesz skorzystać z pakietu po rozmowie, otrzymasz go z dodatkowymi bonusami.

 • Na podstawie uproszczonego wywiadu, ekspert kosmetologii lekarskiej wskaże wstępnie, czy to rozwiazanie odpowie na Twoje oczekiwania.

 • Jeżeli podczas tej rozmowy zdecydujesz odwiedzić nasze Studio, to otrzymasz gwarancję specjalnej, niższej ceny zabiegu "EMBody Na Start" wraz z trzeba bonusami.

 • Będziesz miała pewność, czy EMBody Na Start (bądź każdy inny zabieg) faktycznie przyniesie efekty, jakich pragniesz, zanim zdecydujesz się na wykupienie pełnego zabiegu.

i otrzymać gwarancję specjalnej ceny na zabieg

 

Poznaj historie naszych klientów

którzy zaufali nam i przekonali się na własnej skórze, że powyższe obietnice
to wcale nie „obiecywanie złotych gór”.

” Polecam wszystkim panom, ale nie tylko..jestem aktywny sportowo, ćwiczę również brzuch, ale efekty zabiegu EMBODY mnie zaskoczyły…szok..robiłem cykl 6 zabiegów i jeszcze się układa temat, bo dopiero minął tydz od ostatniego, ale już wiem, że brzuch spadł o 3 cm w obwodzie. Widać mocno zarysowane mięsnie pod tkanką tłuszczową a przede wszystkim brzuch jest mocny, stabilny co pozwala mi trzymać postawę odpowiednią na treningach, no i ustąpiły dolegliwości w lędźwiowym odcinku pleców podczas ćwiczenia brzucha i nie tylko, gdyż czuję że te zabiegi wzmocniły mięśnie głębokie. Nie jestem z tych co się pindrzą u kosmetyczek, raczej krew, błoto i piach 😉 ale do tego wrócę jeszcze na pewno i cieszę się, że skorzystałem z namowy mojej żony. Polecam „

Bartek Roeske z opinii Google

Polecam zabieg EMBody bo naprawdę działa, wymierny efekt to 2kg mniej. Ponadto Aesthetic to miejsce, w którym panuje wspaniała atmosfera, a standardy obsługi klienta są na najwyższym poziomie. „

Teresa z Booksy

” Miejsce usytuowane w samym sercu Gdańska, mimo to z dobrym dojazdem i miejscem parkingowym. Profesjonalna obsługa, przy okazji miła… efekt naszej współpracy to redukcja tkanki tłuszczowej o 4 cm po zaledwie 4 zabiegach EMBODY, 30 minut każdy, bez problematycznej potliwości. Szczerze polecam salon za innowacyjność, nieinwazyjność, otwartość i… kawę! „

Bartłomiej Ćwikałowski z opinii Google

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Masz inne pytania? Skorzystaj z formularza poniżej, aby skorzystać z rozmowy z ekspertem
kosmetologii lekarskiej Patrycją lub Karoliną!

Ile zabiegów wystarczy, by zobaczyć efekty?

Optymalna seria składa się z 4 do 6 zabiegów. Wykonujemy je średnio co 2-3 dni. Efekty oceniane i widoczne są po 2-4 tygodniach od ostatniego zabiegu. Oznacza to, że już nawet w 3 tygodnie możesz mieć “kaloryfer” na brzuchu i brazylijskie pośladki!

Czy osoby z chorobami autoimmunologicznymi, implantami lub po/w trakcie chemioterapii są wykluczone?

Nie, żaden z powyżej wymienionych pacjentów nie jest wykluczony ze skorzystania z terapii INDIBA.

Jakie jest odczucie po zabiegu?

Odczuwalne jest lekkie zmęczenie mięśni jak po wizycie na siłowni. Po zabiegu nie musisz w żadnym stopniu ograniczać swojej aktywności – EMBody jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym! Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii EMBODY i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz nie zapominać o piciu wody. Po zabiegu, tak jak po treningu może towarzyszyć Ci większe pragnienie.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Skuteczność i bezpieczeństwo aparatu BTL EMBODY i zastosowana w nim technologia HIFEM zostały przetestowane za pomocą uznanych metod naukowych (MRI, CT, US i Histology) i potwierdzone przez niezależne i renomowane instytuty badawcze w Stanach Zjednoczonych.

W jaki sposób spalany jest tłuszcz?

Dzięki supramaksymalnym skurczom mięśni, organizm uwalnia energię z najbliżej położonych komórek tłuszczowych, co uruchamia intensywną lipolizę. Tak właśnie dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicach kurczących się mięśni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zdecydowanie nie! Towarzyszące mu odczucia to delikatne, regularne wibracje, mrowienie i wyraźne skurcze mięśni. Podczas trwania zabiegu możesz bez problemu zrelaksować się i poczytać książkę.

 

Obawiasz się czy EMBody na pewno przyniesie oczekiwany efekt? Zarezerwuj poradę z ekspertem kosmetologii lekarskiej

UWAGA! Konsultacja przeznaczona jest tylko dla osób ZDECYDOWANYCH do skorzystania z porady, w zakresie swojej sytuacji i oczekiwań. Prosimy o zapamiętanie lub ustawienie przypomnienia o rozmowie w wybranym terminie, lub NIE rezerwowanie terminu, JEŚLI nie jesteś pewna czy odbierzesz od nas połączenie. Dziękujemy!

Wypełnij formularz kontaktowy, aby nasz ekspert mógł się z Tobą skontaktować i pomóc w dobraniu odpowiedniego rozwiązania.

Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie (dane przetwarzane są do czasu wycofania zgody). Przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przenoszenia danych. Administratorem jest Gabriela Szynaka Aesthetic Beauty HR znajdująca się w ul. Bolesława Chrobrego 96c/37, Gdańsk 80-414. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

* Po przesłaniu zgłoszenia zachowujesz gwarancję do skorzystania z zabiegu w niższej cenie Na Start w trakcie stacjonarnej wizyty w Aesthetic Studio Szafarnia, w momencie kiedy zdecydujesz się na zapis po konsultacji telefonicznej.

Copyright 2022 All Rights Reserved – Aesthetic Beauty Concept

REGULAMIN POLITYKA PRYWATNOŚCI | POLITYKA COOKIES | KONTAKT

Aesthetic Beauty Concept

tel : +48 511 335 535 | mail : studio@aestheticszafarnia.pl | www.aestheticszafarnia.pl
ul. Angielska Grobla 34/47, lok. Au1, 80-756 Gdańsk